Contemporary and Modern Dance

Představujeme naše lekce Contemporary and Modern dance – prostor, kde se kreativita setkává s pohybem a taneční vyjádření nabývá nových rozměrů.

Contemporary dance, nebo-li současný tanec, přináší do kurzu jedinečnou atmosféru plnou inovace, vyjádření emocí a svobodného pohybu. Tato taneční cesta je plná kreativity, vyjádření a objevování nových možností pohybu.

V kurzu vedeme děti k dalšímu rozvoji jejich pohybových schopností, náš přístup k tanci klade důraz na individuální rozvoj osobnosti každého dítěte. Zaměřujeme se i na složitější rytmus, který podporuje rozvoj koordinace a rytmické citlivosti.

V rámci lekcí nejen provádíme taneční cvičení, ale také propojujeme svět tance s bohatým světem příběhů. Tyto příběhy nejenže rozvíjejí dětskou představivost, ale také umožňují dětem vyjádřit svůj pohyb prostřednictvím individuálních příběhů a emocí.

S námi se děti nejen naučí tančit, ale také objeví radost z tvořivosti. Těšíme se na společné taneční dobrodružství!

Kurz je vhodný pro děti od 7 let.

PŘIHLAŠOVÁNÍ

V případě, že máte zájem o kurz, je nutné vyplnit elektronickou přihlášku v sekci – přihláška.

PLATBA

První lekce je vždy zdarma. Děti mají možnost si nejdříve lekci vyzkoušet a následně se rozhodnout zda chtějí v kurzu pokračovat.

Při druhé lekci je již nutné provést platbu kurzovného, pokud platba nebude provedena, dítě nebude vpuštěno na lekci. Platba se provádí v hotovosti u trenéra nebo bankovním převodem. V případě, že zahájíte kurz v průběhu roku, kurzové bude adekvátně vypočteno.

CO S SEBOU

Sportovní oblečení, pití a dobrou náladu

Z důvodu bezpečnosti a kvality výuky nejsou lekce otevřené rodičům.

*Absence se nevyúčtovává a dítě nemá nárok na náhradu.

Informace o kurzu:


Rozpis lekcí:

Registrace 2024
(únor - červen)
spuštěna
Nábor dětí probíhá celé pololetí. První hodina je vždy zdarma. 

děkujeme ti za použití našeho kontaktního formuláře

Během několika dní se ti ozveme.

děkujeme ti za odeslaní přihlášky

Během několika dní se ti ozveme a budeme se na tebe těšit!