Fitness Freestyle / Acrobatic – školka

Jedná se o oblíbenou sportovní disciplínu, která zahrnuje několik pohybových aktivit – aerobic, acrobacii, gymnastiku a tanec. Děti si projdou všeobecnou průpravou výše zmíněných sportovních disciplín. Naučí se hvězdy, přemety, stojky, fliky, taneční a aerobikové choreografie. Obsah a tempo lekce je přizpůsoben dětem ve věku od 3 do 5 let. Kurz je dále určen dětem, kterým vyhovuje kratší doba pohybové aktivit.

Lekce jsou zaměřeny na správné držení těla a na rozvoj kondičních a koordinačních dovedností. Důraz je dán na radost a prožitek z pohybu.  Kurz je vhodný pro děti od 3 do 5 let. V průběhu roku jsou pořádány tábory, soustředění a různorodý program pro děti. Rebel Team Prague se v roce 2022 stal nejúspěšnějším klubem Fitness dětí a mládež, proto jsme rádi, že můžeme dětem předávat i nadále radost z pohybu.

Děti z Ďáblické školky budou vyzvednuty v 15:00 ze školky a převedeny lektorkou do velkého sálu MÚ Ďáblice, kde lekce bude probíhat. Po ukončení lekce si rodiče děti vyzvednou před sálem MÚ Ďáblice. 

Přihlašování

V případě, že máte zájem o kurz ve školním roce 2023/24, je nutné vyplnit elektronickou přihlášku v sekci – přihláška. Počet míst omezen. Lekce bude spuštěna při minimálním počtu 6 dětí.

Platba

První lekce je vždy zdarma. Děti mají možnost si nejdříve lekci vyzkoušet a následně se rozhodnout, zda chtějí v kurzu pokračovat. Při druhé lekci je již nutné provést platbu kurzovného. Pokud nebude platba provedena, dítě nebude vpuštěno na lekci. Platba se provádí v hotovosti u trenéra před nebo po lekci. V případě, že zahájíte kurz v průběhu roku, kurzové bude adekvátně vypočteno.

Co s sebou

Sportovní oblečení, pitá a dobrou náladu.

Z důvodu bezpečnosti a kvality výuky nejsou lekce otevřené rodičům. Výjimkou je otevřená lekce, která se koná 1x za pololetí.

*Absence se nevyúčtovává a dítě nemá nárok na náhradu.

Informace o kurzu:


Rozpis lekcí:

ZahájeníDenČasMísto
8. 2. 2024Čtvrtek15:15 – 16:00Ďáblice

Registrace 2024
(únor - červen)
spuštěna
Nábor dětí probíhá celé pololetí. První hodina je vždy zdarma. 

děkujeme ti za použití našeho kontaktního formuláře

Během několika dní se ti ozveme.

děkujeme ti za odeslaní přihlášky

Během několika dní se ti ozveme a budeme se na tebe těšit!